אודות

משרד רואה החשבון יהודה כדורי הוקם בשנת 1986 כמשרד של יועץ מס ומשנת 1989 ועד היום המשרד מספק שרותי ראיית חשבון בנוסף לשירותים של יעוץ מס,הנהלת חשבונות, חשבות שכר, יעוץ ללוקחי משכנתא, איתור חשבונות אבודים ועוד מגוון שירותי חשבונאות.

רואה חשבון יהודה כדורי מתמחה בביקורת פנים של חברות ועמותות בינהם:

מוזיאון מגדל דוד, חברת הגיחון, המכללה הטכנולוגית להנדסה ועוד.בנוסף מתמחה רואה חשבון יהודה כדורי בביקורות מיוחדות מטעם מס רכוש וחברות ביטוח-בהערכת אובדן כספי של מבוטחים בגין נזקים בעסקים .חוות הדעת שניתנו על ידי רואה החשבון יהודה כדורי היו קבילות הן על ידי חברות הביטוח והן על ידי בתי משפט.

במהלך השנים הרבות בהם פועל המשרד נוצרו קשרים במקומות רבים דבר המזרז תהליכים ומקל את ההתנהלות מול הרשויות השונות. לבעל עסק / עצמאי יש מפגשים רבים עם מס הכנסה, ביטוח לאומי, מע"מ ועוד. כאשר יש מישהו מקצועי המכיר את המערכת מקרוב הדואג לכל העניינים האלו וחוסך ממנו את כל ההתנהלות מול הרשויות. הדרך לניהול העסק פשוטה וקלה יותר ומאפשרת לבעל העסק / העצמאי לפנות זמן לניהול השוטף במקום להשקיע את רוב זמנו במרדף אחר הרשויות.

למשרד רואה חשבון יהודה כדורי עשרות לקוחות מרוצים המקבלים סל רחב של שירותים הכולל את כל הצרכים של העסק / חברה. מחשבי המשרד מקושרים ישירות למחשבי ש.ע.מ. דבר המאפשר לעובדי המשרד לדאוג ללקוחות באופן אישי ומהיר יותר ולא להיות תלויים אך ורק בפקידי המשרדים. השירות שניתן ללקוח הוא אמין ,מהיר ויסודי כאשר כל לקוח מקבל יחס אישי וממצה.

תחום נוסף שבו מתמחה משרד רואה חשבון יהודה כדורי הוא התחום של החזרי מס. מתוך מטרה לסייע לציבור במימוש זכויותיו הכספיות המגיעות לו כחוק ממס הכנסה מעסיק המשרד אנשי מקצוע המתמחים בתחום. אשר עושים הכל על מנת להשיג את מקסימום ההחזר הכספי המגיע ללקוחות. מערכות המחשוב המתקדמות ורמת הידע והמקצועית מבטיחה לך ליווי צמוד וממוקד עד להשגת התוצאה הטובה ביותר עבורך.
 
במשרד פועל צוות הכולל יועצי מס ומנהלי חשבונות מקצועיים,עם ידע וניסיון נרחבים ,אשר מטרתם העיקרית היא מתן פיתרונות פיננסיים מקיפים למגוון הלקוחות - בהם חברות עמותות , מלכ"רים ועצמאיים , באופן יסודי ומקצועי ,יחס אדיב ושמירה על דיסקרטיות מליאה, מה שמביא לתוצאות הברוכות וללקוחות המרוצים.

בוא עוד היום להיות חלק מההצלחה של משרד רואה חשבון יהודה כדורי