קשר עם רשויות המס

חוקי המס בישראל מורכבים הם ויוצרים מצבים רבים בהם על בעל עסק להיפגש עם פקידי הרשויות השונות: מע"מ, ביטוח לאומי, מס הכנסה, משרדי ממשלה ועוד כאשר לא אחת נתקלים בחומת בירוקרטיה הגוזלת זמן רב ולא מעט עצבים. במשרד רואה החשבון יהודה כדורי אנו דואגים לייצוג לקוחותינו ברשויות המס באופן מלא.
המפגש מול הרשויות לוקח זמן רב ונדרשות אנרגיות רבות בהתמודדות מול הבירוקרטיה האין סופית. בכל משרד יש נהלים שונים וצריך להכיר את הפקידים כדי לדעת איך להתנהל מולם. כאשר מגיע אדם חדש אשר אינו מכיר את המערכת לוקח לו זמן רב להתמצא במערכת ולדעת למי עליו לפנות , מתי ומה צריך להגיד. כבעל עסק אתה יודע כמה הזמן הוא מצרך יקר וכמה כסף שווה כל שעה שאתה מחכה בתורים האין סופים במרדף וחיפוש אחרי הפקידים. 

כאשר בעל עסק פונה למשרד רואה החשבון יהודה כדורי השירות הניתן לו כולל ייצוג מלא של העסק בכל הרשויות הנצרכות וחוסך לבעל העסק את התעסקות עם הרשויות בכל הקשור לניהול עסק. כבר למעלה משלושים שנה מייצג משרד רואה החשבון יהודה כדורי לקוחות רבים ברשויות. כמובן, שעם השנים נוצרו הקשרים הנכונים במקומות הנכונים – דבר שמביא לזירוז של תהליכים רבים. בנוסף עם הוותק והניסיון שנצבר במהלך השנים נהירים מסדרונות הרשויות היטב לעובדי המשרד וכל דבר שצריך לעשות הם יודעים לאן לפנות עם מי לדבר ומה לומר. דבר זה גורם לחסכון משמעותי בזמן ולקיצור הבירוקרטיה דבר המקל על הלקוח בצורה משמעותית ומביא לתוצאות טובות יותר. 

השירות של ייצוג ברשויות המס כולל: פתיחת תיקים, סגירת תיקים, הגשת דוחות, בירורים שונים, ביטול קנסות ועוד.
בעל עסק אשר הסתבך עם הרשויות: דברים תקועים שלא זזים, חובות וריביות שהצטברו וכו' בבואו למשרד רואה החשבון יהודה כדורי, ימצא פתרון גם לבעיות אלו. רואה החשבון יהודה כדורי לוקח את התיק לטיפולו האישי ופותר בעיה אחרי בעיה, מביא להקטנת החובות והריביות או אף לביטולן ועוזר לבעל העסק לעלות על דרך המלך ולהתחיל מחדש ברגל ימין את הקשר עם הרשויות. בעל עסק אל תוותר על ייצוג ברשויות המס דבר שיחסוך לך זמן רב, יזרז תהליכים וימנע ממך תשלום של קנסות 

 
*תוכן זה אינו תחליף לחוות דעת מקצועית וכל הפועל על פיו עושה זה על אחריותו המלאה.