ייעוץ ללקיחת משכנתא

בית, משכנתא… בשביל רובינו זו ההחלטה הכספית המשמעותית ביותר בחיים.סכומים שפוגשים בדרך כלל רק במדורי הכלכלה הולכים לבקר בחשבון הבנק שלכם (כהלוואה לא כמתנה…) וזה צעד לא פשוט. אבל חשוב לזכור שבסופו של תהליך יהיה לכם בית משלכם לכל החיים.
רובינו מתייחסים לניטילת המשכנתא כאל אירוע כלכלי חד פעמי אשר תוצאותיו ידועות מראש, עלויותיו אינם ניתנות לשינוי ודברי יועץ המשכנתאות בבנק הם עובדה מוגמרת. כמו בכל תחומי החיים גם בתחום המשכנתאות קיימת תחרות פתוחה בין כל הבנקים על ליבו (ובעיקר כספו) של הלקוח וכמו בכל תחרות המרוויח העיקרי הוא הלקוח הזוכה לשיפור בתנאים המוצעים לו ובהורדת העלויות. כיום קיימים בשוק סוגים שונים של משכנתאות, באחוזים משתנים ובפריסת זמן שונה. אין משכנתא אחת שהיא העדיפה ביותר לכולם, לכל זוג יש צרכים שונים, יכולות אחרות ואילוצים משלו. כדי לקחת את המשכנתא שתחסוך לכם כסף ותהיה מותאמת בצורה המקסימאלית לצרכים שלכם צריך להתייעץ עם איש מקצוע המבין בתחום זה ומכיר את כל הנושא לפני ולפנים ויודע לנצל את כל ההיצע הקיים בשוק לטובתכם.
 
כאשר מגיעים לייעוץ ללקיחת משכנתא אצל פקיד הבנק יש לזכור כי לפקיד העומד מולך יש מחויבות בראש ובראשונה לבנק ואילו האינטרסים האישיים שלך מופיעים במקרה הטוב רק במקום השני. רבים האנשים הבאים להתייעץ עם פקיד הבנק מתייחסים לדברים כאילו היה הבנק לכשעצמו נטול אינטרסים כלכליים. במשרד רואה חשבון יהודה כדורי ניתן ייעוץ אובייקטיבי לעומדים לפני לקיחת משכנתא. הייעוץ ניתן ע"י מומחה חיצוני, בנקאי בכיר לשעבר, אשר אינו קשור לשום בנק ונטול אינטרס כלכלי משל עצמו, טובת הלקוח היא ורק היא עומדת בראש מעייניו ודאגה מקסימאלית לחסכון בעלויות המשכנתא היא שמנחה את דרכו. דבר זה משפר את האפשרויות לחסכון בעשרות אחוזים כיוון שאין מצב של ניגוד אינטרסים כלכליים היועץ יתאים לכם את המשכנתא באופן הטוב ביותר המתאים לכם הן מבחינת גובהה והן מבחינת כושר ההחזר שלכם
 

התקשרו עוד היום לייעוץ לפני לקיחת משכנתא ותגלו כמה כסף יש באפשרותכם לחסוך

*תוכן זה אינו תחליף לחוות דעת מקצועית וכל הפועל על פיו עושה זה על אחריותו המלאה.