אודות

חשבות שכר >> אודות
צפייה במצגת

חשב שכר הוא מי שממונה על תחום המשכורות בחברה. גם חברות אשר היקף פעולתם לא מצדיק העסקת חשב שכר במשרה מלאה לא צריכות לוותר על שירות זה אלא יכולות לשכור את שירותיו של חשב שכר חיצוני.
ישנה חשיבות רבה לעסק / חברה לדאוג שכל נושאי המשכורת ייעשו ע"י אנשים מקצועיים ומיומנים כיוון שבנושא זה יכולות ליפול טעויות רבות דבר שיכול לגרום לאי שביעות רצון אצל העובדים ואף לגרור תביעות משפטיות בעתיד.
במשרד רואה חשבון יהודה כדורי מועסקים חשבי שכר בכירים המוכרים ע"י לשכת רואי חשבון בישראל. את הצוות מלווה בליווי משפטי צמוד עורך דין המתמחה בדיני עבודה וזאת כדי להבטיח שכל הנעשה בתחום המשכורות יהיה מעוגן בחוק.
עובד אשר מרגיש כי זכויותיו נשמרות ומשכורתו משולמת לו כדין ובלי טעויות הוא עובד מסור יותר, נאמן ובעל תפוקת עבודה גבוהה.
בנוסף שירות חשבות שכר במשרדינו כולל הפקת כל הדוחות הקשורים לענייני משכורות. הן דוחות למס הכנסה והן דוחות למעביד.השירות כולל כמובן הגשת דוחות שהם חובת המעסיק אך בנוסף מקבל המעסיק גם שירות של הפקת דוחות נוספים שהפקתם אינה חובה אך תרומתם למערכת גדולה.
אם גם אתה רוצה להיות רגוע שהפקדת נושא חשוב זה של חשבות שכר בידי חשב שכר מקצועי ובידיים נאמנות ובטוחות התקשר עוד היום והצטרף ללקוחותינו המרוצים.

הצטרף עוד היום לשירותי חשבות שכר במשרדינו הנעשה על ידי חשב שכר בכיר*תוכן זה אינו תחליף לחוות דעת מקצועית וכל הפועל על פיו עושה זה על אחריותו המלאה.

יצירת קשר