הנה"ח

לצפייה במצגת

הנהלת חשבונות הוא תחום העוסק ברישום הפעולות הפיננסיות של ישות חשבונית באמצעות רישום התנועות הכספיות שלה. בין פעולות אלו אפשר למנות: מכירות, רכישות, קבלות, תקבולים ותשלומים. הנהלת חשבונות בעצם מהווה את "לב" העסק שכן היא מספקת לבעל העסק מידע המשקף את הכנסותיו והוצאותיו ובסה"כ נותנת ביטוי לרמת הכדאיות שבהפעלת העסק (רווח או הפסד)
 
ישנן שתי שיטות מקובלות בהנהלת חשבונות: הנהלת חשבונות חד צידית והנהלת חשבונות כפולה. כאשר לכל שיטה היתרונות והחסרונות שלה ולכל עסק מתאימים את הנהלת החשבונות המתאימה לו. כאשר לעסק יש הנהלת חשבונות נכונה ומדויקת קל יותר לראות את מצב העסק ולדעת איפה הוא עומד.עסק מצליח חייב שתהיה לו הנהלת חשבונות אמינה ומדויקת וכאשר יש בלבול בחשבונות הדבר מקבל ביטוי בתוצאות העסקיות.בנוסף לצורך של כל עסק בהנהלת חשבונות נכונה ומדויקת, עליו לפעול בהתאם לחוקי ניהול הספרים שכן אי ציות להורות ניהול ספרים?מהווה עבירה על החוק.כאשר מס הכנסה מגלה בביקורת שלו שדברים לא מתנהלים בצורה הנכונה בעל העסק עלול להסתבך עם החוק ויכול אף לעמוד בפני הליכים פליליים.
 
במשרד רואה חשבון יהודה כדורי עובדות צוות של מנהלות חשבונות מנוסות הנותנות מגוון רחב של שירותים הקשורים לתחום הנהלת חשבונות. אנו דואגים לניהול הספרים לפי הפקודה וחוקי מע"מ ונותנים הדרכה לבעל העסק מה עליו לעשות מצידו כדי שכל דבר שצריך להיות מתועד יישמר.כאשר אתה מצטרף לשירותי הנהלת חשבונות שמספק המשרד אתה יודע שלא צפויות לך שום הפתעות במקרה של ביקורת. אתה רגוע מעצם הידיעה שהחשבונות של העסק מופקדים בידיים נאמנות והכל מתנהל על הצד הטוב ביותר.
 
משרדינו מחובר למחשבי מס הכנסה ומע"מ ודרכם אנו משדרים את הדוחות הנצרכים דבר שגורם לזירוז התהליך ומבטיח שהדוחות יוגשו בזמן ולא באיחורים הגוררים קנסות.
 
כל העבודה של הנהלת חשבונות מתבמעת תחת פיקוחו הצמוד של מפקח רואה חשבון יהודה כדורי אשר תורם מניסיונו ומהידע המקצועי שלו. הוא בודק ועובר על כל העבודה ומוודא שהכל נעשה כמו שצריך. דבר המבטיח כי לשירות הנהלת חשבונות שתקבלו יתווסף ידע ומקצועיות של רואה חשבון.
 
 
*תוכן זה אינו תחליף לחוות דעת מקצועית וכל הפועל על פיו עושה זה על אחריותו המלאה.